فروش برنج به صورت عمده

فروش برنج به صورت عمده

فروش برنج به صورت عمده با قیمت هایی که در جدول زیر می بینید توسط ما انجام می گیرد این جدول را مشاهده نمایید تا اگر خواستید با خیال راحت خرید کنید مزنه بازار دست تان باشد.

قیمت برنج هاشمی

برنج عمده از کجا بخرم

احتمالا شما به تازگی یک مغازه برنج فروشی و یا فروشگاه مواد غذایی افتتاح کرده اید و شاید هم رستوران یا کترینگ راه اندازی کرده باشید که دارید از خود این سوال را می پرسید که برنج عمد از کجا بخرم؟
اگر قرار است یک خرید عالی داشته باشم تا بتوانم در کسب و کارم خوب سود کنم باید خرید هایم را چگونه و از کجا انجام دهم؟ و سوال هایی از این مدل که در ذهن شما می گذرد.

خرید برنج عمده

در ابتدای امر باید ببینید می خواهید چه برنجی را خرید و فروش و یا استفاده نمایید. اگر به دنبال تهیه برنج خارجی هستید بدانید که ما سر نخی نداریم و نمی توانیم به شما کمکی بکنیم.
اما اگر به دنبال برنج ایرانی هستید از آن جایی که عمده تولید برنج ایران در شمال انجام می شود و ما نیز در شمال به تولید این محصول مشغولیم می توانیم به عنوان یک تامین کننده قدرتمند برای فروشگاه یا رستوران شما در تمام طول سال برنج تهیه نماییم.

با برنج هایی که ما تولید می کنیم آشنا شوید.

البته برای اینکه صحت ادعای ما را بسنجید و بتوانید کیفیت محصولات مان را با سایر عرضه کنندگان مقایسه نمایید و از نظر رفتار مجموعه ای ما را با دیگران مورد مقایسه قرار دهید بهتر است یک سفر کاری به شمال ایران داشته باشید.
در این سفر چندین کارخانه شالیکوبی را ببینید و از مجموعه ما نیز دیدن نمایید تا خودتان به آگاهی برسید و تشخیص دهید که هیچ تولید کننده برنجی بهتر از ما نمی تواند برایتان برنج شمال را به صورت عمده تامین نماید.

فروش برنج به صورت عمده

خرید برنج از کشاورز

معمولا افراد تازه کاری که وارد تجارت برنج می شوند فکر می کنند که اگر برنج را از کشاورز بخرند برایشان منفعت بیشتری دارد و خرید کردن از کارخانه دار باعث بالا رفتن قیمت خرید می شود.
اما جالب است به یک سری نکات که بیان می کنیم دقت نمایید تا به این نتیجه برسید که خرید برنج از کشاورز برای شما هزینه های جانبی به همراه دارد که باعث می شود قیمت تمام شده برنجی که می خواهید ببرید و در شهرتان بفروشید بالا در بیاید.

  • شما وقتی از کارخانه دار برنج می خرید بارتان کامل الک شده و سورتینگ شده است ولی وقتی از کشاورز خرید کنید باید بار را بردارید و ببرید به یک کارگاه بوجار و سورت تا خوب تمیزش کنید که مشتری پسند شود که این موضوع سبب می شود که هزینه حمل و نقل و دستمزد کارگاه سورت شامل حالتان شود و قیمت تمام شده تان را افزایش دهد.
  • کارخانه دار یا تاجر برنج را به صورت بسته بندی شده ی ده کیلویی و شیک به شما تحویل می دهد اما از کشاورز برنج را باید با گونی 80 کیلویی بخرید و خودتان بروید از بازار گونی 10 کیلویی بخرید و برنج تان را بسته بندی کنید که این یک هزینه مازاد دیگر است و کلی درد سر نیز دارد.
  • بزرگ ترین مشکل این است که کشاورزان یک مقدار محدود برنج دارند و شما برای خرید از کشاورزان می بایست هر سری از شهرتان به شمال سفر کنید و این رفت و آمد ها برایتان هزینه ور بوده و خستگی و اتلاف وقت به همراه دارد اما زمانی که با یک تاجر یا تولید کننده مطمئن و معتبر کار کنید در تمام طول سال برنج یکسان تهیه می کنید و نیاز نیست برای هر خریدی به شمال سفر کنید.

فروش برنج به صورت عمده

عمده فروشی برنج در تهران

معمولا عمده فروشی های برنج که در تهران و سیار شهرستان ها هستند قیمت شان از شمال بالاتر است چون به هرحال تولید کننده و دست اول نیستند.
البته امروزه بیشتر این عمده فروشی ها برنج مخلوط شده و تقلبی عرضه می کنند تا بتوانند مشتری را فریب دهند و با قیمت پایین نظر خریدار را جلب نمایند.

قیمت برنج دودی درجه یک

اگر می خواهید برنج دودی درجه یک تهیه کنید باید بدانید که تنها شهری که در آن برنج تولید می شود خمام است. البته این نکته برای خریدن برنج دودی کافی نیست و شما باید اطلاعات کامل تری نیز داشته باشید.

همه چیز را درباره ی برنج دودی بدانید

فروشگاه اینترنتی برنج شمال

داشتن فروشگاه اینترنتی برنج شمال یکی از روش هایی است که می توان به کمک آن این محصول را خرید و فروش نمود ولی مالکان این فروشگاه های اینترنتی باید دقت نمایند که چون افرادی تازه کار و غیر متحصص هستند حتما از یک تولید کننده مطمئن خرید نمایند تا دردسرهایی مثل نارضایتی مشتریان از برنج برایشان مشکل ساز نشود و با فروش برنج نامرغوب دچار برند سوزی نشوند.

اگر شما فروشگاه اینترنتی دارید و در آن برنج ایرانی خرید و فروش می کنید توصیه می کنیم حتما یک بار از مجموعه ی ما دیدن نمایید و در جلسه ای حضوری پای صحبت هم بنشینیم تا شرایط ما را بررسی نمایید و به این نتیجه برسید که ما به عنوان یک تامین کننده مطمئن با بیشترین تنوع محصولات می توانید نیاز های شما و مشتریان تان را تامین نماییم.

ما از محدود تامین کنندگان برنج ایرانی هستیم که توان تامین تمامی انواع برنج ایرانی را به صورت عمده و در تمام سال داریم و هر برنجی که نیازتان باشد را می توانید با اطمینان خاطر از ما خرید کنید و هر آنچه از برنج و مشتقاتش نیاز داشته باشید نزد ما موجود است مثل:

فروش برنج به صورت عمده

نحوه فروش برنج در بازار

نحوه خرید و فروش برنج ایرانی در بازار به مسائل زیادی بستگی دارد که یکی از مهم ترین آن ها شرایط روز بازار است که حالت نوسانی داشته باشد یا در ثبات به سر ببرد و جالب است بدانید اگر بازار نوسانی و افزایشی باشد اکثر تامین کنندگان برنج علاقه ای به فروش محصولشان ندارند و ترجیح می دهند بارهایی که دارند در انبارشان بماند چون روز به روز گران تر می شود.

اما اگر بازار حالت نوسانی و کاهشی داشته باشد باز هم اکثر تامین کنندگان و تجار برنج یک رفتار اشتباه دارند که به آن ولع فروش می گویند و همه با عجله و آشفتگی علاقه ی زیادی به فروش بارهای موجود در انبارشان دارند اما اگر بازار در ثبات باشد این رفتار های ضد و نقیض که فقط مختص تجار ایرانی است را نمی بینیم و همه ی تجار و تولید کنندگان به صورت عادی معاملات خود را انجام می دهند.

نحوه فروش برنج در مجموعه ی برنج دانه سالار در تمامی شرایط گوناگون بازار یکسان است و برای ما فرقی نمی کند که بازار در حالت ثبات باشد یا به نوسانان کاهشی یا افزایشی افتاده باشد ما زمانی که قیمت ها در حال افزایش باشد هم فروش انجام می دهیم و در زمان کاهش قیمت ها نیز عجله ای برای فروش با آشفتگی نداریم و در روز های ثبات نیز کارمان را مثل همیشه انجام می دهیم.

فروش برنج به صورت عمده

فروش برنج چکی

فروش برنج چکی به صورت عمده در میان تجار بزرگ و کوچک این محصول مرسوم است اما این روز ها حجم معاملات چکی به نسبت قدیم کاهش شدیدی پیدا کرده و دلیل این امر برگشت خوردن تعداد زیادی چک در میان بازاریان است و حتی این برگشت خوردن ها به حدی شدید بوده که در شمال سالانه چندین کارخانه را ورشکست می کند و صاحب شالیکوبی را مجبور به تعطیل کردن می نماید.

از این رو محدود معاملاتی که در حوزه برنج با چک انجام می شود بین تجاری صورت می گیرد که سالیان طولانی با یکدیگر در حال معامله هستند و شناخت به نسب زیادی از هم دارند و این روز ها دیگر هیچ کارخانه دار یا تاجری به یک مشتری جدید که از او شناختی ندارد با چک برنج نمی فروشد و به صورت نقد معاملات انجام می شود و چشم همه از چک ترس دارد.

همان فروش های محدودی هم که به صورت چکی در بین تجار روال است مدت هایی بین 20 تا 40 روز دارد و اکثرا نصف پول معامله را هم نقد پرداخت می کنند و چون برنج یک کالای مصرفی است که به صورت مداوم خرید و فروش می شود نمیتوان بیشتر از این روی چکی معامله کردن آن مانور داد و محصولی است که تجارت آن کاملا تابع سرمایه و خواب سرمایه است. اما برای تجار درستکار نفع های زیادی دارد.

فروش برنج به صورت عمده

مشاوره برنج فروشی

به عنوان یک عمده فروش برنج در هر جایگاهی که هستید دقت داشته باشید که معامله کردن با چک دردسر زیادی را برای شما به همراه دارد و سودجویان و کلاهبرداران معمولا در شرایط رکود بازار با چک و با قیمت های وسوسه کننده برای خریدن برنج به سراغ شما می آیند و برایتان دام پهن می کنند تا مقدار زیادی برنج از شما بخرند و یک چک به شما بدهند که قرار نیست پول شود.

قدیمی های بازار یک مثال دارند که می گوید اگر نفروشم و بابت سود نکردن اوضاع آنقدر وخیم شود که مجبور شوم شب گرسنه بخوابم بهتر از این است که چکی بفروشم و شب نگران بخوابم و نگران این باشم که آیا چکی که گرفته ام پول می شود یا خیر.
پس این ایده فکری که سبب شده بسیاری از بزرگان بازار ایران با رعایت آن بزرگ بازار شوند را هرگز فراموش نکنید و به عنوان یک یادگاری از ما داشته باشید و سعی کنید در شرایط رکود مقداری صبور باشید و وسوسه دام های پهن شده توسط کلاهبرداران نشوید.

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم چکی فروختن فقط و فقط برای مشتریانی است که سال های سال امین شما بوده اند هرچند این روز ها آنقدر شرایط وخیم است که در مورد این گروه هم باید تامل کرد و از بین همین افراد و مشتریان قدیمی نیز هر ساله یکی دو مورد لغزش هایی دارند که موجب ضرر می شود و دغدغه های فکری زیادی به وجود می آورد.

فروش برنج به صورت عمده

آیا برنج فروشی درآمد دارد

خرید برنج گیلان و فروش این محصول در شهر های غیر شمالی یک کسب و کار و تجارت قدیمی است که تجار کوچک و بزرگ زیادی به آن مشغول اند و بیشتر تجار حرفه ای و با تجربه برای خریدن برنج از شمال گیلان را انتخاب می کنند زیرا می دانند برنج هایی که در استان گیلان کشت و تولید می شود کیفیت بهتری به نسبت برنج دو استان شمالی دیگر دارد و مشتری پسند تر است.

بازار پسندی برنج مهم ترین نکته ای است که یک تاجر باید به آن دقت کند و شخصی که مغازه برنج فروشی دارد باید ببیند مشتریانش چه برنجی را راحت تر و بیشتر می خرند و نباید خیلی به قیمت برنج یا اسم آن دقت کنند بلکه باید سلیقه مشتریان منطقه خودشان را بشناسند و برنج باب میل آن ها را بیاورند در فروشگاه شان عرضه کنند تا حجم فروش و گردش مالی خود را بالا ببرند.

اگر خواستید از گیلان برنج بخرید دقت کنید که برنج هایی مثل هاشمی و علی کاظمی در اواسط مرداد ماه برداشت می شوند و در این بازه زمانی با قیمت مناسبی می توانید آن ها را تهیه نمایید و برای خریدن برنج های فوق اعلا مثل صدری می بایست تا اواسط شهریور صبر کنید زیرا این ارقام دیر تر می رسند و چون دیر تر برداشت می شوند تا به بازار بیایند کمی طول می کشد و در نظر داشته باشید که برنج دودی نیز از اواخر شهریور در بازارهای این استان فراوان می شود.

سود عمده فروشی برنج

سود عمده فروشی برنج

اگر آنچه در این مقاله برایتان نوشتیم را رعایت کنید و نکات گفته شده را مو به مو اجرا کنید عمده فروشی برنج برای شما سود خوبی به همراه خواهد داشت اما عدم رعایت نکات گفته شده موجب درجا زدن و یا ورشکستگی شما می شود.
عمده فروشی برنج برای یک تاجر درستکار سود زیاد و خوبی به همراه دارد زیرا هرروزه همه ی مردم از این کالای استراتژیک استفاده می نمایند و شما هر روز فروش خواهید داشت.
اگر شما برنج سالم و بدون مخلوط را بفروشید مشتریان شما هم برایتان مشتری می آورند و درآمد بالایی کسب خواهید کرد در نتیجه می توان گفت درآمد برنج فروشی بالا خواهد بود به شرط اینکه سالم و درست کار کنید.

درصد سود برنج فروشی

درصد سود برنج فروشی

درصد سود فروختن برنج سلیقه ای است و به اینکه فروش شما عمده یا خرده است بستگی دارد مثلا فروشندگان عمده معمولا بین 2 تا 5 درصد سود برای خودشان در نظر می گیرند.
اما خرده فروش ها و آن هایی که در حجم های کم برنج می فروشند بین 12 تا 25 درصد سود برای خودشان در نظر می گیرند و همه ی این ها بستگی به سیاست های کسب و کارشان دارد.
به طور کلی چون برنج کالایی است که زیاد فروخته می شود با درصد سود پایین هم می تواند درآمد خوبی را نسیب یک مغازه دار یا فروشگاه دار کند چون مشتریانش همیشگی و ثابت هستند.
فروش برنج به صورت عمده

سایت برنج فروش

این روز ها در اینترنت سایت برنج فروش زیاد می بینید، منظور سایت های برنج فروشی هستند که برنج ایرانی شمال را عرضه می کنند و از آنجایی که برنج یک محصول مصرفی و پر فروش است عده زیادی برای فروختن آن به صورت اینترنتی اقدام کرده اند و روز به روز علاقه بیشتری از جانب مردم به این کار نشان داده می شود اما…

آیا شما به عنوان یک مشتری تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که یک فروشنده برنج باید تخصص زیادی در تشخیص نوع برنج داشته باشد و بتواند کیفیت هر برنجی را به صورت حرفه ای مورد بررسی قرار دهد و این کار بسیار سختی است چون برنج یک محصول خاص از نظر تنوع ارقام بوده و هر کسی نمی تواند یک متخصص حوزه برنج باشد و برای این سایت های اینترنتی (که اکثرشان متخصص کامپیوتر و اینترنت هستند نه تاجر، تولید کننده یا کارشناس برنج) فروختن برنج کار غیر عقلانی است.

در نتیجه شما به عنوان مشتری وظیفه دارید وقتی با یک سایت برنج فروش رو به رو می شوید با دقت و وسواس کامل در مورد متصدیان آن سایت تحقیق نمایید و در صورت امکان حتما به صورت حضوری بروید و از نزدیک سیستم کاریشان را ببینید که آیا این ها اصلا در فضای واقعی وجود دارد و اگر وجود خارجی دارند در امر برنج تا چه میزان خودشان کننده کار هستند و چقدر معتبر و قابل اعتماد اند و آیا می توان برای بلند مدت و با کیفیت یکسان برنج از آن ها تهیه کرد یا خیر.

برنج فروش

برنج ایرانی ارزان قیمت

اکثر کسانی که تازه مغازه برنج فروشی راه می اندازند به دنبال یک برنج فروش آنلاین یا اینترنتی می چرخند و در فضای اینترنت به هر مجموعه ای که ببینند زنگ می زنند و فکر می کنند هرچه با قیمت ارزان تری خریدشان را انجام دهند سود بیشتری می کنند و به همین دلیل در بین این فروشنده های مجازی هرکدام که قیمتش پایین تر بود از آن خرید می کنند.

اما این یک اشتباه بزرگ است و در مدت کوتاهی موجب مرگ کسب و کار می شود زیرا درستش این است که یک تازه مغازه دار که تجربه چندانی ندارد برود و دنبال کارخانه دار ها و تولید کننده گان مختلف بچرخد و نباید هرگز از طریق اینترنت و فروشندگان اینترنتی خرید کند و باید از طریق اینترنت فقط آشنا شود و بعد از گرفتن اطلاعات تماس حضورا برود و از نزدیک شرایط و جوانب را بررسی کند.

باید حتما از جایی خرید کند که برنج 100 درصد خالص و به قیمت واقعی به او می دهند تا وقتی مشتریان وارد مغازه اش می شوند از کیفیت برنج های موجود لذت ببرند و مشتری ثابتش شوند و در میان آشنایان برایش تبلیغ کنند نه اینکه بگردد دنبال ارزانی و جنس تقلبی در فروشگاه عرضه کند که سبب شود مشتری هاش فراری شوند و زود ورشکسته شود.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *